Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Esperanza Muñóz, La Monita (Natalia Oreiro), je boxerka, která v první episodě prohraje zápas. Její zranění jsou vážná a Monita nemůže na čas zápasit. Druhým hrdinou je Martín Quesada (Facundo Arana, mladý a mocný průmyslník ve stavebnictví. Mezi oběma se začne odvíjet zajímavý příběh...Monita a Martín jsou opaky, které se přitahují. Esperanza Muñóz, La Monita (Natalia Oreiro) se musí vzdát boxerské kariéry kvůli zranění. Tento problém je trnem v oku Monitinu manažerovi a snoubenci Quiquemu. Martín Quesada (Facundo Arana) je průmyslník, jehož důvěrníkem je Alfredo (Alejandro Awada) a jeho sekretářkou je Mercedes (Claudia Fontán). Má také bratrance Miguela (Marcelo Mazzarello), který mu závidí a jeho jediným přáním je zůstat u peněz, stejné tužby má i jeho snoubenka Constanza (Carla Peterson), malicherná dívka, která myslí jen na vdavky. První setkání hlavních hrdinů se naskytne, když Kimberly (Fabiana García Lago), Monitina kamrádka z baráku, říká, že v její práci zaměstnavatel dělá chyby. V půjčeném oblečení se Monita objeví v Martínově kanceláři. Zalíbí se sobě, ale nemají možnost si promluvit. Martín spolupracuje na nadaci, kterou vede kamarádka, která pečuje o tři bratříčky, které Martín nakonec adoptuje. Se vším mu pomáhá právě Monita. Jenže na druhou stranu je Monita zavázána boxu a Quiquemu a nemůže se jich jen tak vzdát. Dlouho bude Monita tajit svému snoubenci Martínovu existenci...a před Martínem bude tajit, že je boxerkou...

dílů: 231 (děkuji naší čtenářce)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XRumer + XEvil free

(LatonyaFoodo, 26. 3. 2018 15:41)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

hmmm pekny

(adriana rosolova, 10. 5. 2010 3:30)

miluju ten film

juj

(nika, 29. 3. 2008 20:00)

tato telenowela je mooc pekna a u nas na slowensku to uz nedawno skoncilo..chyba mi to..stasne..krasne to bolo..jooj..skoda...

Good

(Jajda, 22. 2. 2008 16:53)

Telenovela Jsi můj život je moc sradovní. Ráda jsem na něj koukala. Akorád pár lidiček mi tam přišlo trochu střelenej. Jinak to bylo good :-)

Diely

(Niki, 1. 8. 2007 20:00)

Čaute všetci vo spolok!!!!!
Myslela som, že by vas možno zaujímalo, že Sos mi vida má 231 dielov. Teda tak som to aspoň čítala na nete. Tak sa tu teda majte!!! Inak, celkom podarená stránka :::)))))))

ahoj monito

(petra, 11. 4. 2007 8:38)

tvuj porad semi strasne moc libi a je i srandovni